humaaans

dnia

Zdarza się, że chciałabyś/chciałbyś zaprezentować gramatykę, funkcje językowe lub jakiś problem w ciekawy sposób. Może wykorzystując jakieś fajne grafiki? Jednak to co oferuje PixaBay lub Canva nie jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Pan Pablo Stanley chyba może Ci pomóc.

Pan Stanley jest autorem ilustracji, które są opatrzone licencją CC Attribution 4.0. A to oznacza, że mogą być wykorzystane do celów komercyjnych i prywatych bezpłatnie. Ilustracje przedstawiające ludzi na stronie humaaans, każda użytkowniczka i każdy użytkownik może modyfikować dostosowując je do swoich potrzeb. Możliwe są zmany koloru tła, skóry, scenerii, pozycji czy ubrań. Postacie to kobiety, mężczyżni oraz osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Gdy skończymy projektować nasze postacie, pobieramy je jako pliki .PNG. Co z nimi można dalej zrobić? Wykorzystać w tworzeniu prezentacji, animacji, stron WWW, czy filmików edukacyjnych. Poniżej kilka przykładowych grafik.

Jeśli zaczeniesz tworzyć postacie za pomocą aplikacji Blush, odkryjesz innych artystów, którzy udostępnili w podobny sposób swoje prace.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s