konferencja edukacja-innowacja

Na początku listopada odbyła się w Szczecinie po raz pierwszy Międzynarodowa Konferencja Edukacja-Innowacja poświęcona edukacji nieformalnej, outdoorowej i neuroedukacji. Miałem przyjemność w niej uczestniczyć i w związku z tym mam kilka refleksji.

Moje ogólne wrażenia są bardzo dobre, choć zawsze pewne rzeczy mogą być zorganizowane lepiej. Jednak kwestie dla mnie najważniejsze zostały zaadresowane przez organizatorów. Po dwóch dniach wykładów i warsztatów wyszedłem z całą masa pomysłów i co ważniejsze kontaktów. Przy tego typu spotkaniach networking jest szalenie ważny.

Najbardziej urzekli mnie reprezentanci Wielkiej Brytanii: Beth ChristieMark Leather oraz szczecinianka Wiktoria Niedzielska-Galant, którzy w sposób lekki i angażujący opowiadali o tym jak wykorzystują outdoor w pracy za studentami, wychowankami i uczniami, a także o tym jak outdoor pomaga w rozwijaniu siebie, zmaganiu się z trudnościami wychowawczymi i kontakcie z naturą.

Już się nie mogę doczekać przyszłorocznej edycji, a póki co pozwolę sobie zacytować kilka moich tweetów z tej konferencji:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s